Atlas Fallen z trailerami prezentującymi bronie i potwory. Twórcy podgrzewają atmosferę przed premierą

Atlas Fallen

W tym roku okres wakacyjny stać będzie pod znakiem wielu interesujących premier, a jedną z nich będzie z całą pewnością Atlas Fallen. Ostatnio deweloperzy z Deck 13 potwierdzili kwestie dotyczące wydajności i wiele wskazuje na to, że będziemy mieli styczność całkiem dobrze zoptymalizowaną grą. Teraz zaś udostępniając nam najnowsze dwa zwiastuny, uchylili nieco tajemnicy w kwestiach dostępnego w tytule arsenału broni, a także przeciwników których będziemy musieli eliminować.

Atlas Fallen na kolejnych zwiastunach rzuca nowe światło na grę od Deck 13

Atlas Fallen — trailer prezentujący dostępne w grze bronie

Skupiając się na pierwszym materiale, który prezentuje szeroki wachlarz dostępni broni, trzeba przede wszystkim zauważyć, że twórcy poświęcili na ten segment gry sporo pracy. Oglądając materiał widać doskonale, że dostępne w Atlas Fallen oręża nie będą jedynie efektownie wyglądać, ale najwidoczniej oferować wiele różnych styli rozgrywki.

Bardzo możliwe więc, że każdy znajdzie w tej produkcji coś dla siebie, bo do naszej dyspozycji oddane zostaną m.in. topory, sztylety czy nawet bronie naręczne. Dodatkowo każda z nich będzie posiadać różne dodatkowe modyfikatory, co jeszcze bardziej może urozmaicić zabawę w Atlas Fallen.

Atlas Fallen — trailer przedstawiający niektórych przeciwników pojawiających się w grze

Tyle rozmaitych broni w sam raz sprawdzi się przeciwko wielu potworom, które przyjdzie nam spotkać podczas rozgrywki w nadchodzącej produkcji Deck 13. Bestie bowiem będą zarówno występować na lądzie, jak i w powietrzu. Możliwe, że w zależności od tego konieczne będzie dobranie odpowiednich strategii.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 3

Kup Atlas Fallen

Wszystko to na ten moment wygląda niezwykle dobrze, jednak na ostateczne werdykty trzeba poczekać do premiery. Ta nastąpi już niebawem, bo 10 sierpnia 2023 roku na PC, PS5 i Xbox Series XIS.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.