Atlas Fallen w złocie! Nowe action-RPG od twórców The Surge zadebiutuje bez kolejnych opóźnień

Atlas Fallen

W ostatnich dniach gracze mieli okazję zobaczyć dwa nowe materiały promocyjne poświęcone Atlas Fallen, które skupiały się na prezentacji broni oraz potworów. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z nadchodzącą produkcją studia Deck13 Interactive. Wczoraj opublikowano bowiem wiadomość, która powinna ucieszyć miłośników gatunku action-RPG czekających na wspomniany tytuł.

Prace nad Atlas Fallen zakończone. Nowa gra twórców The Surge osiągnęła złoty status

Wydawca – firma Focus Entertainment – udostępnił wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym poinformowano, że Atlas Fallen osiągnęło tzw. złoty status. Oznacza to, że twórcy serii The Surge zakończyli właściwe prace nad swoją produkcją. Gracze natomiast nie muszą obawiać się kolejnych opóźnień.

Pierwotnie Atlas Fallen miało bowiem zadebiutować na rynku w połowie maja bieżącego roku. Już pod koniec marca premiera nowego action-RPG od twórców serii The Surge została jednak przełożona na sierpień. Deweloperzy ze studia Deck13 Interactive tłumaczyli wówczas, że chcą dostarczyć graczom „możliwie najlepszą wersję” gry.

Zobacz też: Najlepsze powieści wizualne

Kup Atlas Fallen

Atlas Fallen zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach dokładnie 10 sierpnia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami na temat płynności animacji i rozdzielczości w nowej produkcji twórców serii The Surge.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.