Atlas Fallen da radę na PS5 i XSX|S? Wiemy w ilu FPS-ach i jakich rozdzielczościach poznamy tytuł Deck 13

Atlas Fallen

Atlas Fallen zapowiada się jako jedna z ciekawszych pozycji, która trafi do sprzedaży w okresie wakacyjnym. W jednej z ostatnuch publikacji deweloperzy zdecydowali się przesunąć datę premiery, ze względy na chęć dopracowania swojego najnowszego projektu. Najnowsze wieści dokładnie obrazują w jakich warunkach tytuł ten zadziała zarówno na PS5, jak i Xbox Series X|S.

Atlas Fallen zapowiada się jako naprawdę dobrze zoptymalizowany tytuł

Atlas Fallen
Atlas Fallen

W ostatnim wywiadzie przeprowadzonym przez redakcję GamingBolt dyrektor kreatywny gry — Jan Klose — zdradził konkretne informacje związane z działaniem Atlas Fallen na konsolach. Oczywiście przy zachowaniu jakości 4K produkcja działać będzie w 30 kl./s. Tryb nastawiony na wydajność ma zaoferować 60 FPS-ów i działać w rozdzielczości 1440p. Oczywiście wartości te dotyczyć będą PS5 oraz Xbox Series X.

Słabsza konsola od Microsoftu ma również działać w jakości 4K i 30 klatkach na sekundach, dla osób preferujących wydajność gra zadziała w rozdzielczości 1080p i „stabilnych” 60 FPS-ach.

Przeczytaj też: Gry podobne do League of Legends

Kup Atlas Fallen

Deweloper potwierdził, że w Atlas Fallen znalazła się opcja dynamicznego skalowania rozdzielczości, tak aby zachowywać płynną wydajność nawet w bardziej „stresowych” sytuacjach. Są to całkiem interesujące doniesienia, bo mogą sugerować, że deweloperzy bardzo poważnie podeszli do tematu optymalizacji. O efektach tego przekonamy się dopiero po premierze, która odbędzie się już 10 sierpnia 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.