Atomfall to nowy konkurent Fallouta od twórców Sniper Elite! Gra trafi na premierę do Xbox Game Pass

Atomfall Xbox Game Pass
Created with GIMP

Studio Rebellion wsławiło się stworzeniem serii gier Sniper Elite. Teraz przyszła pora na kolejny projekt deweloperów. Jest nim zapowiedziany wczoraj Atomfall, czyli nowy konkurent Fallouta i Stalkera.

Atomfall – zapowiedź, termin premiery, Xbox Game Pass

Zwiastun Atomfall

Atomfall był częścią wczorajszego pokazu Xbox Games Showcase 2024. To nowozapowiedziana produkcja studia Rebellion, czyli autorów marki Sniper Elite i jej postapokaliptycznych spin-offów związanych z zombie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

I wygląda na to, że deweloperzy czują się w tej postapokalipsie nadwyraz dobrze. Atomfall również reprezentuje bowiem ten gatunek, a dzięki jego fabule trafimy do dotkniętej atakiem bomby atomowej Wielkiej Brytanii.

Gra ma być survivalowa, ale też skupiona na trybie dla jednego gracza. Możemy więc spodziewać się obecności kampanii fabularnej.

Co ciekawe, Atomfall trafi nie tylko na PC, PS5 i Xboxy Series X|S. Deweloperzy potwierdzili również wydanie produkcji na PS4 i Xboxa One, co na pewno zadowoli posiadaczy konsol starszej generacji.

Ponadto gra znajdzie się w momencie premiery w bibliotece Xbox Game Pass. Niestety na razie wiemy tylko, że zadebiutuje ona w 2025 roku.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.