Atomic Heart zadebiutuje w lutym? Data premiery wyciekła do sieci, a twórcy szykują się do ogłoszenia

Atomic Heart

We wrześniu poinformowano o opóźnieniu premiery Atomic Heart. Deweloperzy ze studia Mundfish zapowiedzieli wówczas, że ich produkcja trafi do sprzedaży najbliższej zimy. Twórcy nie ujawnili jednak dokładnej daty debiutu gry. Okazuje się jednak, że zainteresowani nie będą musieli długo czekać na konkretne informacje na wspomniany temat. Już jutro pojawi się bowiem zwiastun, który wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Atomic Heart otrzyma jutro zwiastun z datą premiery

Atomic Heart – zwiastun

Powyższy materiał wideo, który ujawni dokładną datą premiery Atomic Heart, zostanie opublikowany jutro – 2 listopada – o 13:00 czasu polskiego. Tymczasem już wczoraj w sieci można było natrafić na informacje dotyczące debiutu wspomnianego tytułu. Z informacji przekazanych przed redakcję WhatIfGaming wynika, że produkcja studia Mundfish ukaże się na rynku 21 lutego 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższy termin wydaje się całkiem prawdopodobny, ale w tym momencie graczom wypatrującym premiery Atomic Heart nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na publikację wspomnianego zwiastuna, za którego sprawą deweloperzy ujawnią dokładną datę debiutu swojej produkcji.

Zobacz też: Gimbal do telefonu – najlepsze modele

Atomic Heart zmierza na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Warto także pamiętać, że w dniu premiery produkcja studia Mundfish trafi również do biblioteki Xbox Game Pass. Zainteresowani powinni również rzucić okiem na materiał wideo z targów Gamescom 2022, w którym twórcy zaprezentowali system walki.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.