Atomic Heart z oficjalną datą premiery! Wiemy, kiedy agent P-3 wyruszy na swoją misję

Atomic Heart

Wczoraj na łamach naszego portalu informowaliśmy, że oficjalna data premiery Atomic Heart ma zostać zapowiedziana właśnie dzisiaj. Twórcy wywiązali się z tej zapowiedzi i faktycznie ogłosili, kiedy ich gra trafi do sprzedaży. Co ciekawe, sprawdziły się plotki, które kilka dni temu sugerowały ten termin.

Premiera Atomic Heart jeszcze przed końcem roku fiskalnego 2023

Atomic Heart
Atomic Heart

Zgodnie z pojawiającymi się plotkami Atomic Heart zadebiutuje 21 lutego 2023 roku. Oznacza to, że produkcja pojawi się na rynku jeszcze przed domknięciem roku finansowego 2023, który kończy się w marcu. Przy okazji warto przypomnieć, że o możliwym przesunięciu premiery Atomic Heart na 1 kwartał 2023 roku informowaliśmy już w czerwcu. Wówczas rosyjskie studio Mundfish zaprzeczyło informacjom podanym przez naszego informatora, ale ostatecznie – mimo odzewu ze strony twórców – nasze źródło okazało się bardziej wiarygodne.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3 dla dzieci

Atomic Heart pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Tytuł ten od dnia premiery dostępny będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass. Zainteresowanym tą produkcją polecamy jeszcze zerknąć na system walki w grze, który zaprezentowany został podczas tegorocznych targów Gamescom.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.