Atomic Heart na obszernej rozgrywce. Abonenci Xbox Game Pass mają na co czekać!

Atomic Heart

Kilka dni temu ujawniono dokładną datę premiery Atomic Heart, a wraz ze wspomnianym ogłoszeniem deweloperzy opublikowali również zwiastun z fragmentami rozgrywki. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji, na jakie mogą liczyć gracze czekający na produkcję studia Mundfish. Do sieci trafił bowiem obszerny gameplay, prezentujący walkę z bossem.

Nowy gameplay z Atomic Heart prezentuje starcie z bossem

Atomic Heart – gameplay

Powyższy gameplay trwa nieco ponad 10 minut i pozwala graczom po raz kolejny sprawdzić, jak nadchodzący FPS osadzony w retrofuturystycznej wersji Związku Radzieckiego prezentuje się w akcji. Trzeba przyznać, że Atomic Heart wygląda naprawdę interesująco, a sama gra powinna przypaść do gustu m.in. miłośnikom serii BioShock.

Walcz wśród eksplozji w utopijnym świecie, gdzie obłęd miesza się z patosem. Dopasowuj styl walki do różnych przeciwników. Wykorzystuj elementy otoczenia i ulepszaj wyposażenie, aby wykonać misję. Tutaj za prawdę płaci się krwią.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry na Nintendo Switch po polsku

Atomic Heart zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 21 lutego 2023 roku. Warto również pamiętać, że produkcja studia Mundfish w dniu swojej premiery trafi także do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z