Atomic Heart dostanie polski dubbing i napisy

Atomic Heart

Atomic Heart to wyczekiwana produkcja, określana mianem „sowieckiego BioShocka”. Jej premiera została zaplanowana na czwarty kwartał bieżącego roku, co oznacza, że gra trafi na rynek pomiędzy wrześniem a grudniem. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Atomic Heart dostanie polski dubbing i napisy. Niejeden gracz z pewnością się ucieszy.

Polski dubbing w Atomic Heart, napisów też nie zabraknie

Atomic Heart polski dubbing Steam
Informacja o polskim dubbingu i napisach w Atomic Heart (Steam)

Jak słusznie zauważył jeden z naszych czytelników, na profilu Atomic Heart na Steamie pojawiła się informacja, że produkcja dostanie polski dubbing oraz oczywiście napisy. Ponadto strona gry w sklepie została dostosowana do polskich odbiorców, a cały opis potencjalnego hitu studia Mundfish jest już przetłumaczony na nasz język. Dotychczas nie było jasne, czy w Atomic Heart zagramy po polsku, bo jakby nie było — to gra indie, a nie pełnoprawny tytuł AAA z nieograniczonym budżetem.

Przeczytaj też: Next-genowa aktualizacja do Assassin’s Creed Origins już blisko? Na to wygląda

Atomic Heart zapowiada się niezwykle interesująco, ale czy twórcom uda się sprostać ogromnym oczekiwaniom graczy? Cóż, pożyjemy, zobaczymy. Gra zadebiutuje na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Od pierwszego dnia Atomic Heart będzie też dostępne w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z