Avatar: Frontiers of Pandora – ujawniono fabułę dodatków. W planach m.in. wielka podniebna bitwa!

Avatar Frontiers of Pandora

Jak informowaliśmy kilka miesięcy temu, Avatar: Frontiers of Pandora doczeka się dwóch rozszerzeń. Na kilka tygodni przed oficjalną premierą Ubisoft postanowił podzielić się dodatkowymi szczegółami. Ujawniono tło fabularne oraz przybliżone daty udostępnienia dodatków w ramach przepustki sezonowej.

Avatar: Frontiers of Pandora – nadchodzące dodatki umożliwią eksplorację nieznanych obszarów mapy

Avatar: Frontiers of Pandora – Zwiastun przepustki sezonowej

W pierwszej kolejności udostępniona zostanie bonusowa misja Znajome echa. Głównym celem graczy będzie infiltracja pilnie strzeżonej wojskowej bazy RDA oraz pozyskanie tajnych danych, które umożliwią przeprowadzenie sabotażu.

Latem 2024 roku zadebiutuje pierwsze rozszerzenie Łamacze niebios. Fabuła dodatku koncentruje się wokół ludu Zeswa. Nomadzi podróżują przez nieznane obszary Wyżyny, aby wziąć udział w wielkim zebraniu klanów. Uroczystość zostaje przerwana przez pojawienie się tajemniczego cienia na niebie.

Jesienią 2024 roku gracze pobiorą drugi dodatek Tajemnice Gór Iglicowych. Umożliwi eksplorację całkowicie nowego regionu wchodzącego w skład Zachodniej Rubieży. Zażegnanie niebezpieczeństwa ze strony RDA będzie wiązało się z udziałem w wielkiej, podniebnej bitwie.

Przeczytaj także: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Dostęp do przepustki sezonowej (w skład której wchodzą opisywane dodatki) otrzymają osoby, które kupiły edycję Gold lub Ultimate. Zainteresowani gracze PC muszą liczyć się z wydatkiem na poziomie 439,90 lub 539,90 zł. Ceny edycji na konsole Xbox Series X|S oraz PlayStation 5 wynoszą odpowiednio 489 i 589 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.