Avatar Frontiers of Pandora na 50-minutowym gameplayu! Ubisoft przygotowuje graczy na kolejną produkcję

avatar frontiers of pandora

Avatar Frontiers of Pandora to jedna z nadciągających produkcji Ubisoftu. Fani uniwersum wykreowanego przez Jamesa Camerona mogą teraz rzucić okiem na długi gameplay, który udostępniła jedna z redakcji branżowych. Graczy wyczekujących na tytuł z pewnością zainteresuje ten 50-minutowy materiał.

Avatar Frontiers of Pandora na długim gameplayu

Gameplay z Avatar Frontiers of Pandora

W sieci pojawił się długi gameplay z Avatar Frontiers of Pandora. Materiał trwa aż 50 minut i pozwala sprawdzić, jak prezentuje się nadchodząca produkcja Ubisoftu. Udostępniony fragment rozgrywki przedstawia między innymi eksplorację, walkę z przeciwnikami, a także misję, która umożliwia latanie na wierzchowcu.

Komentujący materiał gracze z jednej strony wyrażają zainteresowanie produkcją, lecz jest także spora grupa osób podchodzących do tytułu z dystansem. Internauci zwracają uwagę na „pusty i pozbawiony życia” świat i podobieństwo do innej serii gier od Ubisoftu – Far Cry. Do premiery jednak zostało trochę czasu, więc być może deweloperzy wprowadzą jeszcze jakieś zmiany.

W ramach przypomnienia gracze mogą już składać zamówienia przedpremierowe na Avatar Frontiers of Pandora na oficjalnej stronie gry. Produkcja ma doczekać się po premierze dwóch DLC, które będą wchodziły w skład przepustki sezonowej. Fabuła gry ma natomiast skupiać się wokół obrony Pandory przed organizacją RDA.

Zobacz też: Najlepsze tanie gry na Steam

Jeśli chodzi o datę premiery Avatar Frontiers of Pandora, ta zaplanowana jest na 7 grudnia 2023 roku. Produkcja będzie dostępna na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.