Ekskluzywny RPG Xboxa zaoferuje graczom kilka zakończeń. Twórcy chwalą się rozbudowaną historią

Avowed

Avowed to nowy RPG od studia Obsidian Entertainment. Gra nie tak dawno była prezentowana na Xbox Developer Direct 2024 i zebrała bardzo pozytywne opinie od fanów i krytyków. Twórcy jednak nie chcą, by gracze zapomnieli o produkcji i starają się aktywnie udzielać wywiadów prasie. W jednym z nich reżyserka gry Carrie Patel zdradziła, że gra ma otrzymać wiele zakończeń.

Avowed ma otrzymać wiele zakończeń

Avowed — zwiastun

Avowed od studia Obsidian Entertainment ma być jedną z gier ze stajni Microsoftu, która ma szansę stać się sukcesem i jedną z najlepszych gier 2024 roku. Twórcy dokładają wszelkich starań, by o produkcji było ciągle głośno w mediach i aktywnie udzielają wywiadów growej prasie. Już wcześniej Carrie Patel, czyli reżyserka gry tłumaczyła na łamach PCGN, że ich najnowszy RPG to bardziej The Outer Worlds w fantastycznym świecie niż Skyrim.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tym razem deweloperka podzieliła się wieściami na temat Avowed z portalem IGN. W rozmowie z serwisem kobieta podkreśliła, że gra ma mieć wiele zakończeń, a także że gra zaoferuje bogatą historię z wieloma ścieżkami wyboru i rozwoju.

Avowed to w końcu gra od Obsidian. Kim byśmy byli, gdybyśmy nie zaoferowali graczom kilku różnych zakończeń? Niektóre decyzje muszą mieć zaskakujące, ale wiarygodne rezultaty. Jeśli wszystko potoczy się dokładnie tak, jak się spodziewasz, może to wydawać się trochę nudne. Jednocześnie nie każde zadanie musi mieć konsekwencje powodujące koniec świata. Niektóre z pewnością mają ogromny wpływ dla postaci z otaczającego cię świata, ale czasami historia, której doświadczasz, jest po prostu bardzo osobista dla zaangażowanych postaci. I to też jest w porządku.

Carrie Patel, reżyserka Avowed

Graczom, którzy znają produkcję od Obsidian Entertainment ten sposób prowadzenia historii nie powinien być obcy. Studio zawsze słynęło z tworzenia gier RPG, które dają wiele możliwości rozwiązania tego samego problemu, a historie opowiedziane w ich produkcjach są często wielowątkowe i unikają podążania tylko jedną, właściwą im ścieżką.

Avowed ma zadebiutować jesienią 2024 roku. Gra jest pozycją ekskluzywną w katalogu Xboxa, trafi więc jedynie na PC oraz konsole Xbox Series X|S. Posiadaczy subskrypcji Xbox Game Pass ucieszy fakt, że produkcja w dniu premiery od razu trafi do usługi.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.