Avowed z rokiem premiery! Obsidian pokazuje gameplay swojej najnowszej produkcji

Avowed

Zgodnie z ostatnimi plotkami Avowed miało być grą flagową Xboxa, która zadebiutuje po Starfield. Doniesienia te finalnie potwierdziły się dzisiaj, bo trwający właśnie Xbox Games Showcase ujawnił, że produkcja ta pojawi się na rynku w 2024 roku. Dodatkowo dziś po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć jej rozbudowany gameplay.

Zwiastun z rozgrywki i rok premiery Avowed ujawnione

Gameplay z Avowed

Avowed jest jednym z ciekawszych nadchodzących projektów wydawniczych Microsoftu. Sporo osób spodziewało się więc ujawnienia kolejnych szczegółów na temat tej gry podczas trwającego obecnie Xbox Games Showcase.

Fakt udostępnienia nowego zwiastuna Avowed właśnie dziś nie jest więc żadnym zaskoczeniem. Skupia się on na pokazaniu rozgrywki, która przypomina nieco bardziej klasyczne gry RPG 3D sprzed lat.

Fani gatunku powinni być więc zadowoleni. Tym bardziej że Avowed wygląda też jak „typowe” fantasy, a motyw ten także był w ostatnich latach zaniedbywany.

Zobacz też: Najlepsze gry hack and slash

Kup Xbox Series X

Co warte wspomnienia, Avowed trafi naturalnie do biblioteki Xbox Game Pass już w momencie premiery. Grę naturalnie uruchomią posiadacze PC i Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.