Back 4 Blood nie będzie już aktualizowane. Turtle Rock pracuje nad nową grą

Back 4 Blood

Zaskakująco dużo gier kończy ostatnio swój żywot. Od masowego anulowania niezapowiedzianych projektów zaczął Ubisoft, a potem w ich ślady poszło Electronic Arts, zapowiadając koniec swoich gier mobilnych. Losy tych tytułów podzieli Back 4 Blood.

Koniec wsparcia Back 4 Blood

Na szczęście w przypadku Back 4 Blood sytuacja nie jest aż tak drastyczna. Turtle Rock poinformowało bowiem, że kończą wsparcie dla swojej produkcji. Gracze mogą więc cały czas cieszyć się wydaną do tej pory zawartością, ale nie powinni spodziewać się już niczego nowego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na stronie studia pojawiło się krótkie uświadczenie, które mówi o nowym, niezapowiedzianym jeszcze projekcie. Turtle Rock nie ma wystarczająco deweloperów pod swoimi skrzydłami, aby pracować nad dwiema grami.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Steam

Fani Back 4 Blood na pewno nie będą zadowoleni z takiego rozwoju wydarzeń, ale dla większości nie będzie to zaskoczenie. Nowa gra Turtle Rock nigdy nie cieszyła się dużą popularnością i nie spełniła oczekiwań graczy czekających na następcę Left 4 Dead.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.