Back 4 Blood nie będzie już aktualizowane. Turtle Rock pracuje nad nową grą

Back 4 Blood

Zaskakująco dużo gier kończy ostatnio swój żywot. Od masowego anulowania niezapowiedzianych projektów zaczął Ubisoft, a potem w ich ślady poszło Electronic Arts, zapowiadając koniec swoich gier mobilnych. Losy tych tytułów podzieli Back 4 Blood.

REKLAMA

Koniec wsparcia Back 4 Blood

We'll be Back! https://t.co/Yo9sc5hOeT pic.twitter.com/VnfkbphC9a

— Turtle Rock Studios (@TurtleRock) February 2, 2023

We'll be Back! https://t.co/Yo9sc5hOeT pic.twitter.com/VnfkbphC9a

— Turtle Rock Studios (@TurtleRock) February 2, 2023

Na szczęście w przypadku Back 4 Blood sytuacja nie jest aż tak drastyczna. Turtle Rock poinformowało bowiem, że kończą wsparcie dla swojej produkcji. Gracze mogą więc cały czas cieszyć się wydaną do tej pory zawartością, ale nie powinni spodziewać się już niczego nowego.

Na stronie studia pojawiło się krótkie uświadczenie, które mówi o nowym, niezapowiedzianym jeszcze projekcie. Turtle Rock nie ma wystarczająco deweloperów pod swoimi skrzydłami, aby pracować nad dwiema grami.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Steam

Fani Back 4 Blood na pewno nie będą zadowoleni z takiego rozwoju wydarzeń, ale dla większości nie będzie to zaskoczenie. Nowa gra Turtle Rock nigdy nie cieszyła się dużą popularnością i nie spełniła oczekiwań graczy czekających na następcę Left 4 Dead.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!