Twórcy Baldur’s Gate 3 chwalą się świetnymi ocenami i dziękują graczom. Do gry zmierza też kolejny patch

BALDUR'S GATE 3 OCENY

Mimo obaw, jakie mieli twórcy Baldur’s Gate 3, gra została niezwykle ciepło przyjęta przez entuzjastów wirtualnej rozrywki. Dzieło Larian Studios cieszy się ogromną popularność i zarówno gracze jak i krytycy ocenili ją niezwykle pozytywnie. Teraz deweloperzy chwalą się świetnymi ocenami gry i zapowiadają kolejny patch do Baldur’s Gate 3.

Twórcy Baldur’s Gate 3 dziękują graczom i zapowiadają trzecią aktualizację

Baldur’s Gate 3 zaliczyło świetny debiut i jest jedną z najlepiej przyjętych gier tego roku. Nie dziwi więc, że twórcy chętnie chwalą się osiągnięciami i pokazują świetne oceny, jakie zostały wystawione przez redakcje z całego świata. Wśród nich widzimy same maksymalne noty – 10/10, 5/5, 100/100. We wpisie na portalu X wraz z podziękowaniami dla graczy pojawiła się jednak jeszcze jedna ważna informacja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak podają deweloperzy, do Baldur’s Gate 3 już 21 września 2023 roku trafi 3. patch, wraz z którym pełne wsparcie otrzyma sprzęt Apple – Mac. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jeszcze tego roku możemy spodziewać się debiutu RPGa na Xboxach Series X|S, co z pewnością znacznie poszerzy grono odbiorców dzieła Larian Studios.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Baldur’s Gate 3 aktualnie jest dostępny na PC oraz konsolach PS5. Jeżeli rozważacie zakup gry, polecamy zapoznać się z naszą recenzją gry.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.