Graliście w Baldur’s Gate 3 we wczesnym dostępie? Lepiej posłuchajcie instrukcji Larian Studios

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 już jutro zadebiutuje na PC w pełnej wersji. Deweloperom z Larian Studios zależy natomiast, by wszyscy użytkownicy komputerowych osobistych mogli w pełni cieszyć się premierą wspomnianej produkcji. Dlatego też belgijski zespół przedstawił kilka informacji, którymi powinni zainteresować się posiadacze trzeciej odsłony serii Baldur’s Gate w Early Access.

Larian Studios przygotowuje posiadaczy Baldur’s Gate 3 w Early Access na premierę pełnej wersji

Larian Studios zaleca, by użytkownicy komputerów osobistych, którzy grali w Baldur’s Gate 3 we wczesnym dostępie, usunęli wszystkie swoje zapisy przed premierą pełnej wersji. Gracze powinni również pozbyć się wszystkich zainstalowanych modyfikacji i upewnić się, że nie zostaną one pobranie ponownie. Ostatnim krokiem jest natomiast odinstalowanie wydania z Early Access.

Dopiero po spełnieniu wszystkich wymienionych wyżej wymogów gracze będą mogli pobrać pełną wersję Baldur’s Gate 3. Larian Studios podkreśla, że w ten sposób użytkownicy zmniejszą ryzyko wystąpienia błędów i problemów związanych m.in. z konfliktem plików. Jeśli więc graliście we wspomnianą produkcję we wczesnym dostępie, to upewnijcie się, że wykonaliście wszystkie zalecane przez deweloperów kroki.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup Baldur’s Gate 3

Na koniec warto przypomnieć, że Baldur’s Gate 3 zmierza nie tylko na PC. Gra już 7 września 2023 roku ukaże się również na PlayStation 5. Na premierę nowej produkcji Larian Studios na konsolach Xbox Series X|S będzie natomiast trzeba poczekać prawdopodobnie do 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.