Baldur’s Gate 3 już teraz podbija PS5! Posiadacze konsol Sony nie mogą doczekać się nowego RPG

Baldur's Gate 3 PS5

Baldur’s Gate 3 może pochwalić się imponującymi wynikami na Steam. Najnowsza produkcja Larian Studios za miesiąc zadebiutuje natomiast na PlayStation 5. Okazuje się jednak, że wspomniane RPG już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników konsol Sony. Dzieło belgijskiego zespołu jest bowiem najpopularniejszym preorderem na PS5.

Baldur’s Gate 3 najpopularniejszym preorderem na PS5

Jak zauważa użytkownik Twittera „Benji-Sales”, Baldur’s Gate 3 znajduje się na szczycie listy najlepiej sprzedających się zamówień przedpremierowych na PlayStation 5 w Stanach Zjednoczonych. Natomiast na naszym rynku najnowsza produkcja Larian Studios jest drugim najpopularniejszym preorderem na PS5, a grę belgijskiego zespołu wyprzedza jedynie EA Sports FC 24 w wersji Ultimate.

Warto zaznaczyć, że na PlayStation 5 dużo większym zainteresowaniem od standardowej wersji Baldur’s Gate 3 cieszy się Cyfrowa Edycja Deluxe wspomnianego tytułu. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ kupno droższego wydania w przedsprzedaży gwarantuje 72-godzinny wczesny dostęp do pierwszego aktu produkcji Larian Studios.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Kup Baldur’s Gate 3

Na koniec warto przypomnieć, że Baldur’s Gate 3 zadebiutuje na PlayStation 5 dokładnie 6 września 2023 roku. Deweloperzy Larian Studios pracują również nad wersją na konsole Xbox Series X|S, ale niewykluczone, że nowa odsłona serii Baldur’s Gate ukaże się na sprzętach Microsoftu dopiero w 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.