Baldur’s Gate 3 do sprawdzenia za darmo w PS Plus Premium! A wraz z nim (chyba) najgorsza gra roku

PS Plus Baldur's Gate 3

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Baldur’s Gate doczeka się fizycznego wydania edycji Deluxe. Tym bardziej posiadaczy PS5 ucieszy zapewne fakt, że mogą teraz przetestować tę grę za darmo. Do tego potrzebny będzie jednak abonament PS Plus Premium.

Wersje testowe Baldur’s Gate 3 i Władca Pierścieni: Gollum w PS Plus Premium

Zwiastun Baldur’s Gate 3

PS Plus Premium od dawna umożliwia subskrybentom dostęp do wersji demo gier. Tym razem do tej części usługi trafił Baldur’s Gate 3.

Niestety w tym przypadku mowa jedynie o 2-godzinnej wersji testowej. To trochę mało czasu na wyrobienie sobie opinii o tak obszernym tytule, ale cóż – lepszy rydz niż nic.

Co więcej, to jeszcze nie koniec nowych wersji próbnych gier w PS Plus Premium. Sony postanowiło bowiem, że równowaga w świecie musi zostać zachowana. Dlatego też od dziś można zapoznać się także z 1-godzinnym trialem jednej z najgorszych produkcji tego roku – Władca Pierścieni: Gollum.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Przypomnijmy, że pudełkowe Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition trafi na półki sklepowe w pierwszym kwartale 2024 roku. Za wydanie to zapłacimy 79,99 euro, czyli około 350 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.