Fizyczne wydanie Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition zapowiedziane! Znamy cenę i termin premiery pudełka

Baldur's Gate 3 Deluxe Edition PC PS5 Xbox Series X

Już od jakiegoś czasu mogliśmy myśleć, że Baldur’s Gate 3 doczeka się wydania fizycznego. Teraz Larian Studios oficjalnie to potwierdziło. Do sprzedaży trafi jednak wyłącznie pudełkowa edycja gry w wersji Deluxe.

Fizyczne wydanie Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition na PC, PS5 i Xboxa Series X – termin premiery, cena

Larian Studios opublikowało przed momentem informację na temat fizycznego wydania Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition. W jego skład wejdą wszystkie bonusy z digitalowej edycji, a także:

  • Płyta z grą (PC: DVD z instalatorem i kodem Steam, PS5: 2 dyski instalacyjne, Xbox Series X: 3 dyski)
  • Opakowanie stylizowane na księgę (200 x 240 x 55 mm)
  • 3 płyty ze ścieżką dźwiękową
  • Mapa (600 x 180 mm)
  • 32 Naklejki
  • 2 naszywki
  • Plakat (570 x 690 mm)

Pudełkowe Baldur’s Gate 3 w wersji Deluxe pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2024 roku. Obecnie na stronie internetowej gry można już składać na nie zamówienia przedpremierowe.

Jeżeli chodzi o cenę, ta została ustalona na 79,99 euro. Przy obecnym kursie walut polscy fani zapłacą więc za to wydanie około 350 zł.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Na koniec przypomnijmy, że jeszcze wcześniej digitalowa „podstawka” Baldur’s Gate 3 oficjalnie zadebiutuje na Xboxach Series X|S. Wczoraj dowiedzieliśmy się bowiem, że gra będzie dostępna na konsolach Microsoftu jeszcze w grudniu tego roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.