Niespodzianka: Baldur’s Gate w Xbox Game Pass! Dwa kultowe RPG mają trafić wkrótce do usługi Microsoftu

Baldur's Gate Xbox Game Pass

Na premierę Baldur’s Gate 3 na Xbox Series X|S będzie trzeba poczekać prawdopodobnie do 2024 roku. Wygląda jednak na to, że abonenci Xbox Game Pass będą mieli wkrótce okazję zapoznać się z dwiema poprzednimi odsłonami popularnej serii. Wiele wskazuje bowiem na to, że biblioteka usługi Microsoftu zostanie w najbliższym czasie wzbogacona o dwa kultowe RPG.

Baldur’s Gate i Baldur’s Gate II mają trafić wkrótce do Xbox Game Pass. Microsoft szykuje niespodziankę dla fanów RPG

Skąd takie przypuszczenia, że klienci Microsoftu będą mieli wkrótce okazję zagrać w Baldur’s Gate i Baldur’s Gate II? Jeden z branżowych insiderów podzielił się zrzutami ekranu, które przedstawiają powiadomienia z aplikacji Xbox Game Pass. Informują one, że wspomniane produkcje są dostępne w usłudze amerykańskiej firmy.

Oczywiście na ten moment na próżno szukać Baldur’s Gate i Baldur’s Gate II w bibliotece Xbox Game Pass. Powiadomienia, które otrzymują klienci Microsoftu, sugerują jednak, że nie będziemy musieli długo czekać na pojawienie się wspomnianych produkcji w usłudze amerykańskiej firmy.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Kup Xbox Series S

Na koniec warto przypomnieć, że pełna wersja Baldur’s Gate 3 zadebiutuje na PC już jutro, czyli 3 sierpnia 2023. Na początku września produkcja Larian Studios ukaże się natomiast na PlayStation 5. Na wersję na konsole Xbox Series X|S – jak wspomnieliśmy na początku wiadomości – trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.