Baldur’s Gate III z dokładną datą premiery! Gra pojawi się też na PS5

Baldur's Gate III

Podczas dzisiejszego wydarzenia State of Play poznaliśmy dokładną datę premiery Baldur’s Gate III. Najnowsza produkcja Larian Studios pojawi się na rynku już 31 sierpnia 2023 roku. Co więcej, gra będzie dostępna również na PS5.

REKLAMA

Baldur’s Gate III z nowym zwiastunem i dokładną datą premiery

Już wcześniej za sprawą TGA 2022 znaliśmy przybliżony termin, w którym Baldur’s Gate III opuści wczesny dostęp. Brakowało nam jednak konkretnego dnia, w którym moglibyśmy spodziewać się premiery trzeciej głównej odsłony serii.

Sytuacja ta zmieniła się dzięki wydarzeniu State of Play, podczas którego dowiedzieliśmy się oficjalnie, że Baldur’s Gate III zadebiutuje już 31 sierpnia 2023 roku. Wszystko wskazuje więc na to, że tytuł ominą opóźnienia i pojawi się on na półkach sklepowych bez żadnego opóźnienia.

Zobacz też: Najlepsze gry ekonomiczne

Obecność trzeciej odsłony Baldur’s Gate na imprezie organizowanej przez Sony zdradziła nam też, że gra będzie dostępna również na PS5. W produkcję Larian Studios zagramy także na PC-tach i komputerach z systemem macOS.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!