Baldur’s Gate III z dokładną datą premiery! Gra pojawi się też na PS5

Baldur's Gate III

Podczas dzisiejszego wydarzenia State of Play poznaliśmy dokładną datę premiery Baldur’s Gate III. Najnowsza produkcja Larian Studios pojawi się na rynku już 31 sierpnia 2023 roku. Co więcej, gra będzie dostępna również na PS5.

Baldur’s Gate III z nowym zwiastunem i dokładną datą premiery

Już wcześniej za sprawą TGA 2022 znaliśmy przybliżony termin, w którym Baldur’s Gate III opuści wczesny dostęp. Brakowało nam jednak konkretnego dnia, w którym moglibyśmy spodziewać się premiery trzeciej głównej odsłony serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sytuacja ta zmieniła się dzięki wydarzeniu State of Play, podczas którego dowiedzieliśmy się oficjalnie, że Baldur’s Gate III zadebiutuje już 31 sierpnia 2023 roku. Wszystko wskazuje więc na to, że tytuł ominą opóźnienia i pojawi się on na półkach sklepowych bez żadnego opóźnienia.

Zobacz też: Najlepsze gry ekonomiczne

Obecność trzeciej odsłony Baldur’s Gate na imprezie organizowanej przez Sony zdradziła nam też, że gra będzie dostępna również na PS5. W produkcję Larian Studios zagramy także na PC-tach i komputerach z systemem macOS.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.