The Finals z pierwszą falą banów! Oprócz oszustów ucierpieli także uczciwi gracze

the finals ban

The Finals, czyli wieloosobowa strzelanina wydana w zeszłym roku wciąż zyskuje na popularności. Wszystko to za sprawą przyjemnego gameplayu, który docenili gracze. Niestety nie wszyscy bawią się uczciwie. Deweloper postanowił więc w tej sprawie zareagować.

Fala banów w The Finals poza oszustami dotknęła także uczciwych graczy, w tym wielu streamerów

Tweet jednego ze streamerów The Finals

Wiele osób zgłasza problemy, jakoby ich konta w The Finals zostały niesłusznie zablokowane. Wydarzyło się to wskutek fali banów, która miała ukarać licznych oszustów korzystających z nielegalnych hacków i wspomagaczy podczas zabawy. Okazało się jednak, że oprócz cheaterow ucierpieli także uczciwi gracze. Również ci, którzy zajmowali się streamowaniem gry.

Zobacz też: Najlepsze gry multiplayer

Do sytuacji odniósł się deweloper gry. Embark Studios przyznało, że pracuje nad przywróceniem niesłusznie zbanowanych graczy. Niektórzy już zgłaszają, że dostęp do gry odzyskali, zatem przywrócenie wszystkich omyłkowo zablokowanych kont powinno być już tylko kwestią czasu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Exputer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.