The Finals przyciągnęło miliony graczy! Twórcy chwalą się nowym rekordem

The Finals

The Finals to najnowszy FPS free-to-play od Embark Studios, zespołu założonego przez byłych twórców serii Battlefield. Tytuł cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem już podczas testów beta, przyciągając przed ekrany 7,5 mln osób. Dwa tygodnie po oficjalnej premierze deweloperzy pochwalili się nowym rekordem.

W The Finals zagrało już 10 mln osób. Twórcy dziękują graczom za zainteresowanie

Twórcy The Finals nie mogli wybrać lepszego momentu na premierę. Tytuł niespodziewanie zadebiutował podczas tegorocznej edycji The Game Awards na PC oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5, stając się jedną z najpopularniejszych gier miesiąca na platformie Steam.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zainteresowanie produkcją stale wzrasta, o czym najlepiej świadczy pobicie rekordu ustanowionego podczas testów beta. W ciągu dwóch tygodni w The Finals zagrało ponad 10 mln graczy.

Do wszystkich 10 milionów uczestników, którzy wkroczyli na arenę od momentu premiery: WIELKIE DZIĘKI!

Embark Studios

Warto dodać, iż przedwczoraj deweloperzy udostępnili świąteczną aktualizację. Między 20 grudnia a 3 stycznia gracze mogą rywalizować na zaśnieżonej mapie Monaco, a także zdobyć darmowe przedmioty kosmetyczne z motywem Bożego Narodzenia.

Przeczytaj także: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Co więcej, patch 1.4.0 poprawił balans, stabilność oraz zabezpieczenia anti-cheat. Pomniejsze ulepszenia dotyczą interfejsu użytkownika oraz sterowania niektórymi postaciami. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie The Finals.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.