Battlefield 2042 z nowościami na start czwartego sezonu. DICE prezentuje nową postać, pojazd, mapę i nie tylko

Battlefield 2042

DICE w przeciwieństwie do wielu zawiedzionych graczy nie skreśliło jeszcze Battlefielda 2042 i stara się jak tylko może, aby naprawić tę produkcję. Po ambitnych planach rozwoju na 2023 rok przyszła pora na konkretne czyny i tak doczekaliśmy się, chociażby powrotu do gry systemu klas, na który czekało wiele osób. Twórcy u progu czwartego sezonu ogłaszają jeszcze więcej nowości, które niebawem trafią do gry.

REKLAMA

Czwarty sezon w Battlefield 2042 będzie nosić tytuł „Eleventh Hour”

Battlefield 2042 – zapowiedź 4 sezonu

Z okazji zbliżającego się czwartego sezonu zmagań w Battlefield 2042 twórcy udostępnili krótki materiał promocyjny, w którym informują o szeregu nowości, które niebawem zagoszczą w ich sieciowej strzelance. Sezon zatytułowany „Eleventh Hour” zaoferuje między innymi nową postać zwiadowcy — Camilę Blasco. Według zapowiedzi będzie ona mogła aktywnie wpływać na elektroniczne sprzęty przeciwników.

Poza tym gracze otrzymają do swojej dyspozycji kilka nowych broni jak chociażby karabin szturmowy RM68, czy dobrze znany graczom Battlefielda 3 Type 88 LMG. Warto także wspomnieć, że wraz z debiutem czwartego sezonu w tytule pojawi się nowa mapa nazwana „Flashpoint” oraz nowy pojazd CAV-Brawler.

Przeczytaj też: Najlepsze gry strzelanki

Ilość nowości może faktycznie zadowolić sporą część użytkowników, zdają się one bowiem bardzo przemyślane i wyważone. Sezon czwarty w Battlefiled 2042 wraz ze wszystkimi nowinkami trafi do graczy już 28 lutego 2023 roku. Zamierzacie sprawdzić, jak teraz radzi sobie strzelanka od DICE, czy też zbyt bardzo się do niej zraziliście? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!