Bayonetta 3 z nieoficjalną datą premiery. Jeden z miesięcy ma być pełen wielkich premier

Bayonetta 3

Wczoraj odbyło się Nintendo Direct Mini, na którym przedstawiono wielkie hity od zespołów zewnętrznych (np. NieR: Automatę), mające trafić w przyszłości na przenośne konsole Nintendo Switch. Od dłuższego czasu nie dowiedzieliśmy się natomiast nic konkretnego na temat Bayonetty 3, lecz niezręczną ciszę przerwał jeden z insiderów, który uważa, że poznał datę premiery gry studia PlatinumGames.

Premiera Bayonetta 3 na Nintendo Switch w październiku 2022 roku?

Bayonetta 3 will release October 28.

— Syluxhunter (@Syluxhunter) June 25, 2022

Bayonetta 3 will release October 28.

— Syluxhunter (@Syluxhunter) June 25, 2022

Syluxhunter, który przedpremierowo zdradził większość produkcji mających pojawić się w trakcie czerwcowego Nintendo Direct Mini, a także jako jeden z pierwszych ujawnił DLC do Mario Kart 8 Deluxe i przybliżoną datę premiery next-genowej wersji Cyberpunk 2077, stwierdził, że Bayonetta 3 trafi na Nintendo Switch dokładnie 28 października 2022 roku.

Sprawdź także: Persona 5 Royal na Nintendo Switch

Taki obrót spraw spowodowałby, że październik będzie pełen wielkich premier. Przypomnijmy, że w trakcie jego trwania na półkach sklepowych wylądują takie pozycje, jak Marvel Midnight Suns, Gotham Knights, A Plague Tale: Requiem, Scorn czy Call of Duty: Modern Warfare 2.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z