NieR: Automata trafi na Nintendo Switch jeszcze w tym roku! Ujawniono pierwsze materiały z nowej wersji

NieR: Automata

Jesteśmy po Nintendo Direct Mini – Japończycy przedstawili nowe fragmenty rozgrywki z Sonic Frontiers czy zapowiedzieli trzy odsłony serii Persona na Nintendo Switch. Na imprezie pojawiło się także Square Enix, które zaprezentowało popularne NieR: Automata w nowej wersji.

REKLAMA

Premiera NieR: Automata na Nintendo Switch odbędzie się w październiku 2022 roku

Nintendo Direct Mini – prezentacja

Teraz możemy już oficjalnie powiedzieć: NieR: Automata – w edycji The End of YoRHA – pojawi się na Nintendo Switch. I to jeszcze w tym roku, ponieważ premiera gry jest zapowiedziana dokładnie na 6 października 2022 roku. Pierwsze urywki gameplayu z owego tytułu zobaczymy, oglądając wyżej podlinkowany materiał od 4 minuty.

Co warto zaznaczyć, NieR: Automata – The End of YoRHa Edition będzie można nabyć nie tylko w sklepie cyfrowym Nintendo, ale również w wersji fizycznej. Zamówienia można składać już teraz poprzez oficjalną witrynę Square Enix. Port docenionego tytułu wyceniono na 40 euro.

Sprawdź także: Jak pobrać Minecraft za darmo?

Do premiery gry, opowiadającej emocjonalną historię skupiającą się na androidach próbujących uratować ludzkość, pozostało 3,5 miesiąca. Dla fanów japońskich produkcji NieR: Automata na Nintendo Switch – o ile wcześniej nie miało się z nim styczności – powinien być wręcz tytułem obowiązkowym.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!