Data premiery Bayonetta 3 ujawniona! Jest też nowy zwiastun i specjalne wydanie gry

Bayonetta 3

Pod koniec czerwca informowaliśmy o potencjalnym terminie debiutu Bayonetty 3. Przeciek okazał się prawdziwy, ponieważ Nintendo właśnie oficjalnie ujawniło, kiedy wyczekiwana produkcja trafi na rynek. Innymi słowy, data premiery Bayonetta 3 przestała być tajemnicą!

Bayonetta 3 — data premiery, zwiastun i wydanie Trinity Masquerade Edition

Nowy zwiastun Bayonetta 3

Mamy ostatnio gorący okres, jeżeli chodzi o ciekawe gry na Nintendo Switch. Właśnie dowiedzieliśmy się, że wyczekiwana Bayonetta 3 zadebiutuje już 28 października 2022 roku wyłącznie na Switchu. Przy okazji Nintendo pokazało nowy trailer swojej produkcji (dostępny wyżej) oraz zaprezentowało fizyczne wydanie, które powinno zainteresować szczególnie kolekcjonerów.

Bayonetta 3 Trinity Masquerade Edition, czyli specjalna edycja omawianej gry, będzie zawierała:

  1. Kartridż z grą Bayonetta 3
  2. 200-stronnicowy artbook
  3. 3 alternatywne okładki
Bayonetta 3 Trinity Masquerade Edition
Bayonetta 3 Trinity Masquerade Edition

Premiera fizycznego wydania odbędzie się 30 września, ale jego cena nie jest jeszcze znana. Pod koniec warto wspomnieć, że jeszcze w tym roku pojawi się także pudełkowa wersja pierwszej Bayonetty. W tym przypadku Nintendo nie zdradziło jednak żadnej konkretnej daty.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z