Niespodzianka dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate! Dodatkowa gra za darmo

Before I forget

Od wczoraj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać drugą grę w ramach listopadowej oferty Games with Gold. Tak się jednak składa, że w istocie subskrybenci mogą też odebrać trzecią grę za darmo. Microsoft przygotował dla graczy niemałą niespodziankę!

Before I Forget za darmo w ramach Games with Gold – miły bonus dla subskrybentów

Zwiastun Before I Forget

Mimo że Microsoft zapowiedział tylko dwie darmowe gry na listopadowy Games with Gold, to okazuje się, że w Japonii udostępniono trzecią produkcję – Before I Forget. Nie oznacza to jednak, że mogą ją pobrać tylko Japończycy, ponieważ w istocie okazja stoi otworem dla każdego subskrybenta.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aby odebrać Before I Forget za darmo, w pierwszej kolejności należy udać się na podstronę gry w japońskim Xbox Store. Następnie trzeba zalogować się na swoim koncie z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate i pod okładką gry wcisnąć zielony przycisk z napisem Gold. Po zatwierdzeniu całej operacji gra zostanie przypisana do naszego konta i będzie można ja uruchomić na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360 dla dzieci

Nie wiadomo, jak długo Before i Forget pozostaje darmowe dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, dlatego lepiej odebrać grę za pamięci. Może i nie jest to najwyżej oceniana produkcja wszech czasów, ale mimo to warto dać jej szansę – a już na pewno w tak uczciwej cenie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.