Druga gra z listopadowego Games with Gold już dostępna do pobrania

Dead End Job

Pod koniec października Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na listopad 2022, a niedługo później pierwsza produkcja z oferty została udostępniona graczom do pobrania. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już ściągać drugą pozycję z listopadowej rozpiski. Warto to zrobić za pamięci, bo gra nie będzie darmowa przez wieczność!

Dead End Job za darmo w ramach Games with Gold na listopad 2022

Zwiastun Dead End Job

Games with Gold jest comiesięczną porcją darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Od dzisiaj subskrybenci mogą już ściągać Dead End Job. Produkcja pozostaje bezpłatna do 15 grudnia.

Przeczytaj też: Mody do World of Tanks

Nie jest to może najpopularniejsza gra dekady, ale mimo wszystko warto ją odebrać i dać jej szansę. Będzie grane? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z