Final Fantasy XIV z darmową betą na konsolach Xbox. Square-Enix szykuje się na premierę flagowego MMO

Final Fantasy XIV

Jedna z najpopularniejszych gier MMO, czyli Final Fantasy XIV po ponad 10 latach od premiery, w końcu pojawi się na konsolach Xbox. Zanim jednak nastąpi premiera pełnej wersji, Square-Enix przygotowało otwartą betę, aby upewnić się, że wszystko działa, jak należy. Tym sposobem nowi gracze mogą już teraz bezpłatnie sprawdzić jak prezentuje się to ogromne MMORPG na konsolach Xbox.

Darmowa beta Final Fantasy XIV już dostępna na Xboxach

Beta Final Fantasy XIV na konsolach Xbox Series X|S jest dostępna jedynie dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w grze. Wszyscy inni, chcący bawić się na konsoli Microsoftu, muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wydanie pełnej wersji tej produkcji, której premiera przewidziana jest na wiosnę 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Póki co grać można za darmo, jednakże po premierze pełnej wersji gry trzeba będzie opłacać specjalny abonament Square-Enix oraz posiadać aktywną usługę Game Pass od Microsoftu. Sytuacja ta jest o tyle ciekawa, że posiadacze konsol PlayStation nie muszą mieć opłaconego PS Plus, aby grać w Final Fantasy XIV.

A Wy planujecie przetestować Final Fantasy XIV na konsolach Xbox? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.