Epic Games Store z dwoma kolejnymi darmowymi grami. Są już dostępne do pobrania

Epic Games Store

Epic Games Store nadal kontynuuje swoje rozdawnictwo darmowych gier. Niedawno były to hitowe Dying Light w Edycji Rozszerzonej oraz Shapez, a od dziś możemy odebrać kolejne dwie „darmówki”. Są to mianowicie Beyond Blue i Never Alone.

Beyond Blue i Never Alone za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Beyond Blue

Beyond Blue to jednoosobowa gra z nastawieniem na narrację, w której gracz wciela się w rolę badaczki oraz naukowczyni. Historia skupia się natomiast na odkryciu tajemnic naszego ziemskiego oceanu. Produkcja zadebiutowała na PC, PS4, Xboxie One oraz urządzeniach z system iOS w 2020 roku, a później ukazała się również na Nintendo Switch.

Zupełnie innym dziełem jest natomiast kolejna darmowa gra w Epic Games Store, czyli Never Alone. Co ciekawe, tytuł ten zgodnie z opisem karty produktu w sklepie powstał przy współpracy z rdzennymi mieszkańcami Alaski. Jest to platformówka 2,5D, która, co więcej, obsługuje tryb kooperacji.

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

Obydwie powyższe gry pozostaną darmowe w Epic Games Store do 27 kwietnia do godziny 16:59. Tego samego dnia od 17:00 zostanie nam udostępnione do pobrania kolejne produkcje, którymi będą Breathedge oraz Poker Club.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.