Dying Light Enhanced Edition i Shapez za darmo w Epic Games Store! Pobierz wielki hit Techlandu już teraz

Dying Light Enhanced Edition

Tydzień temu Epic Games Store udostępnił nam za darmo małe, ale za to ciekawe tytuły: Tunche oraz The Silent Age. Dziś z kolei gracze mogą już odebrać dwie kolejne produkcje, w tym prawdziwy hit stworzony przez nasz rodzimy Techland. Jest nim oczywiście pierwszoosobowa gra o walce z zombie – Dying Light w wersji Enhanced Edition.

Dying Light Enhanced Edition oraz Shapez za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Dying Light Enhanced Edition

W tym tygodniu odbierzemy z Epic Games Store dwie gry za darmo: Dying Light oraz Shapez. Pierwszej z nich naturalnie nie trzeba nikomu przedstawiać – produkcja ta okazała się niesamowicie popularna zarówno w Polsce, jak i za granicą. Co więcej, Epic oferuje nam darmową rozszerzoną edycję tego tytułu, która zawiera ogromny dodatek The Following.

Shapez to z kolei ciekawa gra, w której zgodnie z opisem na stronie sklepu zadaniem gracza jest budowa fabryk do zautomatyzowanej produkcji geometrycznych kształtów. Tego typu dzieła znamy jako przyjemne „odmóżdżacze”, dzięki którym możemy na chwilę odetchnąć od wielkich produkcji AAA.

Zobacz też: Laptop do pracy – najlepsze modele

Zarówno Shapez, jak i Dying Light pozostaną darmowe do 13 kwietnia 2023 roku do godziny 16:59. Tego samego dnia będziemy mogli zapewne odebrać kolejną przygotowaną przez Epica „darmówkę”, którą według plotek okaże się Mordhau.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.