Beyond Good & Evil 2 żyje i wkracza w fazę testów – informuje znany insider

Beyond Good & Evil 2 Bohaterowie

Beyond Good & Evil 2 ma być „jedną z najambitniejszych gier Ubisoftu”. Niestety wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnej prezentacji produkcji. Nic więc dziwnego, że część graczy jest zaniepokojona i obawia się o dalsze losy wspomnianego tytułu. Zniecierpliwionych fanów uspokaja jednak Tom Henderson, znany branżowy insider i dziennikarz, który ujawnił, że Beyond Good & Evil 2 ma się dobrze, a francuska firma rozpoczęła właśnie testy gry.

Ubisoft aktywnie pracuje nad Beyond Good & Evil 2

Now that Beyond Good and Evil 2 has started playtesting – What questions do you have?

(Yes, it's very much alive)

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) July 26, 2022

Now that Beyond Good and Evil 2 has started playtesting – What questions do you have?

(Yes, it's very much alive)

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) July 26, 2022

Niestety insider nie podzielił się żadnymi nowymi szczegółami na temat Beyond Good & Evil 2. Dziennikarz zachęcił jednak użytkowników Twittera do zadawania pytań dotyczących produkcji i zapewnił, że jest ona „bardzo żywa”. Wygląda więc na to, że gracze czekający na wspomniany tytuł mogą spać spokojnie. Pozostaje mieć również nadzieję, że Ubisoft wkrótce podzieli się kilkoma konkretami na temat gry.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox 360

Przypomnijmy, że Beyond Good & Evil 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami „dwójka” ma być prequelem do wydanego w 2003 roku Beyond Good & Evil. Podczas rozgrywki gracze będą natomiast przemierzać układ gwiezdny o nazwie System 3, walcząc o swoją wolność. Wciąż czekamy jednak na informacje dotyczące premiery.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.