Bioware Mega Collection w giga promocji na Steamie! Zaoszczędź 734 zł na serii Mass Effect i Dragon Age

Mass Effect Dragon Age

BioWare to kanadyjski producent, który odpowiada za m.in. serię Mass Effect oraz Dragon Age, ale także nieco starsze Baldur’s Gate, czy Neverwinter Nights. Kanadyjczycy w ostatnim czasie drażnią się z fanami odnośnie premiery piątej części historii komandora Sheparda, tymczasem na graczy czeka na Steamie naprawdę ciekawa promocja. BioWare Mega Collection, w którego skład wchodzi 5 gier, jest bowiem dostępne ze zniżką 90%.

BioWare Mega Collection jest dostępne na Steamie za niecałe 86 zł

Zwiastun Mass Effect: Edycja Legendarna

Na platformie od Valve często możemy znaleźć naprawdę dobre promocje. Tym razem pojawiła się oferta, która pozwala na zakup BioWare Collection za 85,68 zł zamiast 819,50 zł. W skład wspomnianego zestawu wchodzi aż 5 produkcji, które można też nabyć osobno i również w korzystnej cenie.

BioWare Mega Collection zawiera:

Warto zauważyć, że podane produkcje to edycje rozszerzone, które zawierają również wszystkie dodatki oraz zestawy kosmetyczne. Jest to na pewno nie lada gratka dla fanów serii Dragon Age oraz Mass Effect, ale także dla tych, którzy chcą zapoznać się z przygodami komandora Sheparda w kosmosie, czy zwiedzić kontynent Thedas.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

Wspomniana promocja jest dostępna na Steamie do 29 maja. Skorzystacie z tej okazji i kupicie pakiet? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.