Kolejna gra exclusivem PS5 przez problemy z konsolą Microsoftu. Xbox Series S ponownie winny opóźnienia

Black Myth: Wukong

Wczoraj mogliśmy poznać wymagania sprzętowe Black Myth Wukong i wygląda na to, że są one niezwykle korzystne. Niestety Xbox Series S nadal najwyraźniej ma z tą grą jakieś problemy. Okazało się bowiem, że przez tę konsolę została ona opóźniona na platformach Microsoftu.

Black Myth Wukong pojawi się na Xboxach maksymalnie rok po premierze na PS5

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Black Myth Wukong jest czasowym tytułem ekskluzywnym PS5. Jak wynika z informacji Detective Seeds, powodem tej decyzji były problemy z tworzeniem gry na Xboxie Series S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wobec tego pojawi się ona od 6 miesięcy do 1 roku po premierze na konsoli Sony. Wychodzi więc na to, że posiadacze sprzętu od Microsoftu będą mogli ją sprawdzić najwcześniej w lutym, a najpóźniej w sierpniu 2025 roku.

Podsumowując – to już kolejna produkcja, która boryka się z problemami spowodowanymi Xboxem Series S. Sztandarowym tego przykładem było Baldur’s Gate 3, które również zaliczyło opóźnienie na Xboxach z podobnych powodów.

Przypomnijmy, że Black Myth Wukong zadebiutuje już 20 sierpnia 2024 roku. Na razie na PC i PS5.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.