Call of Duty: Black Ops 6 trafi na PS4 i Xbox One! Posiadacze starszych konsol nie zostali pominięci

Black Ops 6 PS4 Xbox One

Od oficjalnej prezentacji Call of Duty: Black Ops 6 dzieli nas zaledwie kilka dni. Tytuł, podobnie jak inne gry opracowane przez studia należące do Microsoftu, pojawi się podczas niedzielnego Xbox Games Showcase 2024. Posiadaczy starszych konsol z pewnością ucieszy fakt, że Black Ops 6 trafi również na PS4 i Xbox One.

Posiadacze PlayStation 4 i Xbox One zagrają w Call of Duty: Black Ops 6

Call of Duty: Black Ops 6 w PlayStation Store

O ile dostępność Call of Duty: Black Ops 6 na Xbox One wydawała się niemal pewna, to wciąż nie mieliśmy oficjalnego potwierdzenia co do konkurencyjnego modelu od Sony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wątpliwości zostały rozwiane wraz z upublicznieniem karty gry w PlayStation Store. Według informacji zawartych na stronie nadchodząca odsłona serii Call of Duty trafi również na PlayStation 4.

Aktualnie nie wiadomo, czy posiadacze poprzedniej generacji konsol zyskają dostęp do pełnej zawartości. W przypadku Call of Duty: Modern Warfare 3 kampania dla jednego gracza była dostępna wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S|X.

Według dotychczasowych doniesień Black Ops 6 trafi w ręce graczy pod koniec października. W momencie premiery tytuł będzie dostępny w ramach usługi Xbox Game Pass.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.