Call of Duty Black Ops 6 na PS4 i Xboxa One jest niemal pewniakiem. Do sieci wyciekły kolejne materiały

Black Ops 6 PS4 Xbox One

Informacji na temat tegorocznej odsłony Call of Duty przybywa w błyskawicznym tempie. Niedawno temu informowaliśmy o możliwej premierze gry na poprzednią generację konsol. Tymczasem patrząc po najnowszych materiałach, które pojawiły się w sieci, ogłoszenie takiej wersji wydaje się być już tylko kwestią czasu.

Logo międzygeneracyjnej edycji Call of Duty Black Ops 6 pojawiło się w sieci

Logo edycji międzygeneracyjnej Call of Duty Black Ops 6 wyciekło do sieci, czym w serwisie X pochwalił się znany insider o pseudonimie CharlieIntel. Jest to bardzo solidny dowód na to, że gra faktycznie zadebiutuje na PS4 i Xboxie One.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższa informacja to nie jedyna poszlaka na temat edycji gry na starsze konsole. W internecie pojawiła się także karta gry ze sklepu Microsoftu, na której widnieje ikona Xbox One.

Przeciek karty Call of Duty Black ops 6 w Xbox Store

Taki ruch ze strony Microsoftu wydaje się mieć sporo sensu. Duża część graczy bowiem jeszcze nie przesiadła się na nową generację, co chociażby potwierdzają statystyki Sony w tej kwestii. Oznacza to, że na starych konsolach gra jeszcze ogromna baza odbiorców oraz potencjalnych klientów nadchodzącego Call of Duty.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.