Abonenci Xbox Game Pass mogą odetchnąć z ulgą. Call of Duty Black Ops 6 nie spowoduje dziury w portfelu

Call of Duty Black Ops 6 Xbox Game Pass

Jakiś czas temu jak grom z jasnego nieba spadł na nas teaser Call of Duty Black Ops 6. Co więcej, wiemy już, że gra trafi do Xbox Game Pass. Warto więc dodać, że sytuacja ta wcale nie będzie wymagała od nas opłacenia droższego planu abonamentu.

Call of Duty Black Ops 6 nie będzie wymagać nowego planu Xbox Game Pass

Zwiastun Call of Duty Black Ops 6

Od dawna plotkuje się, że dodanie Call of Duty do Game Passa spowoduje podwyżkę cen abonamentu. Wygląda jednak na to, że na razie możemy spać spokojnie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się bowiem, że Call of Duty Black Ops 6 trafi do subskrypcji na starych zasadach. Oznacza to, że grę sprawdzą wykupujący Xbox Game Pass Ultimate, PC Game Pass i Xbox Game Pass na konsole.

Na razie nie zanosi się, aby te tiery miały znów podrożeć. A to z kolei daje nam jasny sygnał, że w najnowszego Black Opsa zagramy w naprawdę świetnej cenie.

Warto zaznaczyć, że grę ograją nie tylko posiadacze najnowszych konsol i komputerów. Wygląda bowiem na to, że trafi ona bowiem również na… PS4 i Xboxa One.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.