Bloober Team rozkręca się na dobre. Polskie studio pracuje nad „zupełnie nowym survival horrorem”

Bloober Team Private Division

Bloober Team nie może narzekać na brak pracy. Krakowskie studio rozwija bowiem obecnie nad zapowiedzianym w październiku Silent Hill 2 Remake, a także nad zaprezentowaną w czerwcu kolejną odsłoną serii Layers of Fear. Okazuje się jednak, że to nie koniec dobrych wieści dla miłośników produkcji rodzimego zespołu, ponieważ deweloperzy zapowiedzieli jeszcze jeden projekt.

Bloober Team tworzy nową markę, której wydawcą będzie firma Private Division

Polskie studio opublikowało wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym poinformowano, że zespół pracuje nad „zupełnie nowym survival horrorem”. Tytuł znajduje się jednak na wczesnym etapie produkcji i ma zadebiutować najwcześniej w 2025 roku. Warto również dodać, że gra zostanie wydana przez Private Division, czyli współpracujący z mniejszymi deweloperami oddział firmy Take-Two Interactive.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Piotr Babieno – dyrektor generalny Bloober Team – zapowiada, że nadchodząca produkcja pomoże polskiemu studiu stać się „liderem w branży horrorów”. Szef krakowskiego zespołu chwali sobie również współpracę z firmą Private Division, która okazuje deweloperom „przyjacielskie” wsparcie oraz dzieli się swoją „rozległą wiedzą”.

Zobacz też: Z czego składa się komputer?

Na konkretne szczegóły oraz pierwszy materiały z kolejnej produkcji Bloober Team z pewnością będzie trzeba trochę poczekać. Miłośnikom strasznych gier nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych wieści na temat „zupełnie nowego survival horroru” od krakowskiego studia.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.