Bloons TD 6 dostępne za darmo. Epic Games Store ujawnia pierwszą ze świątecznych darmówek!

Bloons TD 6

Świąteczne rozdawnictwo gier w Epic Games Store powoli staje się już tradycją. Gracze spekulują i z zaciekawieniem sprawdzają przecieki dotyczące gier, które rzekomo miałyby być dostępne za darmo w kolejnych dniach zabawy. Tymczasem poznaliśmy już oficjalnie pierwszą z nich i jest to Bloons TD 6 – przyjemna strategia w stylu tower defense.

Bloons TD 6 za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Bloons TD 6

Wydane w 2018 roku Bloons TD 6 posiada tryb dla jednego gracza, ale jednocześnie zapewnia sporo rozrywki dla zwolenników gry wieloosobowej. Produkcja oferuje nam wiele różnorodnych map do toczenia potyczek, a naszym głównym zadaniem jest budowa baz i odpieranie następujących po sobie fal wrogów.

Pozycja ta będzie dostępna do pobrania za darmo do 16 grudnia 2022 roku do godziny 16:59. Może być to miła odmiana dla pełnoprawnych tytułów AAA i zdecydowanie warto poświęcić jej przynajmniej chwilę.

Zobacz też: Najlepsze straszne gry

Trzeba przyznać, że Epic Games Store ostatnio hojnie nas obdarowuje – w zeszłym tygodniu mogliśmy odebrać za darmo Fort Triumph i RPG in a Box. Tymczasem już jutro o godzinie 17:00 powinniśmy poznać kolejną przygotowaną dla nas „darmówkę”. Przypomnijmy, że od dziś do końca roku sklep planuje rozdać łącznie 15 gier, czyli po jednej każdego dnia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z