Fort Triumph i RPG in a Box dostępne za darmo w Epic Games Store

Fort Triumph

Jak co czwartek Epic Games Store przyszykował nam nowe produkcje, możliwe do odebrania za darmo. Po zeszłotygodniowym Star: Wars: Squadrons przyszedł czas by zejść na ziemię i zacząć żyć własnym życiem w świecie fantasy. Chyba że zdecydujemy się na inne miejsce, gdyż jedna z propozycji nie jest grą, a narzędziem do tworzenia własnych historii! 

Fort Triumph i RPG in a Box za darmo w Epic Games Store

Zwiastun premierowy Fort Triumph

W tym tygodniu w Epic Games Store pierwszym tytułem jest Fort Triumph. To całkiem przyzwoicie przyjęta, wymagająca strategia turowa, łącząca system walki znany z serii XCOM oraz doskonale znaną polskim graczom eksplorację charakterystyczną dla serii Heroes of Might and Magic. Warto wyróżnić tutaj humor produkcji, gdyż świat przedstawiony to parodia fantasy.

RPG in a Box zwiastun premierowy

Nieco ciekawszy jest RPG in a Box, który jest nie tyle grą, co intuicyjnym narzędziem do tworzenia prostych, „kanciastych” gier RPG. Pozycja ta oferuje sporo narzędzi i obiektów, które mogą zostać wykorzystane zarówno w kreacjach turowych, jak i rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo gotowe dzieła można udostępniać znajomym, którzy nie posiadają samego programu, co jest ogromnym plusem. 

Obie pozycje są dostępne bezpłatnie do 8 grudnia 2022 roku do godziny 16:59. Warto dodać je do kolekcji jak najwcześniej, gdyż zaproponowane przez Epic Games Store produkcje są ciekawe i warte poświęcenia im chociaż kilku chwil. 

Zobacz też: Stare gry na komputer i konsole

Jest dobrze, jednak patrząc na przyszłą ofertę, będzie jeszcze lepiej. Na następny tydzień Epic zaoferuje nam darmowe Saints Row IV: Re-Elected oraz Wildcat Gun Machine. Będzie efektownie, brutalnie i z ogromną dozą szaleństwa! Tymczasem przypominamy o przecieku darmówek na święta, a Wy dajcie znać, co dodaliście do swojej kolekcji!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z