Prey, Jotun: Valhalla Edition i Redout za darmo w Epic Games Store

Prey

Od kilku lat Epic Games Store nieprzerwanie rozdaje gry na PC za darmo. Dzisiaj w sklepie udostępniono zupełnie bezpłatnie kultowe Prey, ciepło przyjęte Jotun: Valhalla Edition i mniej znane Redout: Enhanced Edition. Nie da się ukryć, że są to naprawdę łakome kąski.

REKLAMA

Jotun: Valhalla Edition, Redout: Enhanced Edition i Prey za darmo na PC

Zwiastun Jotun: Valhalla Edition

Prey to gra FPS z elementami survival horroru. Główny bohater (lub bohaterka) trafia na stację kosmiczną Talos, która zostaje opanowana przez morderczych obcych. Naszym zadaniem będzie nic innego, jak przetrwać oblężenie niezwykle niebezpiecznych przeciwników.

Z kolei Jotun: Valhalla Edition jest zręcznościowym hack’n’slashem, należącym do grona gier indie. Główną bohaterką opowieści jest tu kobieta imieniem Thora, która poniosła haniebną śmierć w walce, przez co nie dostała się do Valhalli. Wojowniczka zamierza zrobić wszystko, aby udowodnić Bogom swoją wartość i otrzymać bilet do mitycznej krainy zmarłych.

Idąc dalej, Redout: Enhanced Edition to gra wyścigowa osadzona w futurystycznych realiach. Fabuły tu nie ma, a motywem przewodnim rozgrywki są wyścigi na pokładzie antygrawitacyjnych poduszkowców.

Jak już wspomnieliśmy, wszystkie gry są teraz dostępne bezpłatnie w Epic Games Store. Można je pobrać najpóźniej do 19 maja do godziny 17:00.

Przeczytaj też: Premiera Starfield i Redfall opóźniona

Te tytuły zdecydowanie warto dopisać do swojego konta. Mimo upływu lat Tim Sweeney i spółka wciąż oferują graczom prawdziwe hity — kiedyś firma rozdała nawet GTA 5 za darmo.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!