Niespodzianka! 3 gry za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Joe Danger 2: The Movie

Dopiero co pisaliśmy, że dwie pierwsze gry z majowego Games with Gold są już dostępne do pobrania, a teraz okazuje się, że Microsoft udostępnił subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate za darmo aż trzy dodatkowe produkcje. Nie są to przesadnie znane tytuły, ale mimo wszystko miło ze strony Amerykanów. W każdym razie mowa o Joe Danger 2: The Movie, Cloning Clyde i Braid.

Joe Danger 2: The Movie, Cloning Clyde i Braid za darmo w ramach Games with Gold

Zwiastun Braid

Ciężko powiedzieć z jakiej okazji, ale Microsoft zrobił posiadaczom tytułowych abonamentów niemałą niespodziankę — w końcu trzy dodatkowe gry za darmo w ramach Games with Gold to nie byle co. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów. Joe Danger 2: The Movie, Cloning Clyde i Braid można pobrać bezpłatnie z poniższych odnośników.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 50 zł dla wszystkich

Wszystkie wymienione tytuły ukazały się pierwotnie na Xboxie 360, a więc wystarczy dopisać je do swojego konta, a zostaną one z nami na zawsze — również po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate. Nie wiadomo, jak długo gry pozostawiają bezpłatne, dlatego warto odebrać je za pamięci, aby później nie żałować.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z