Niespodzianka! 3 gry za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Joe Danger 2: The Movie

Dopiero co pisaliśmy, że dwie pierwsze gry z majowego Games with Gold są już dostępne do pobrania, a teraz okazuje się, że Microsoft udostępnił subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate za darmo aż trzy dodatkowe produkcje. Nie są to przesadnie znane tytuły, ale mimo wszystko miło ze strony Amerykanów. W każdym razie mowa o Joe Danger 2: The Movie, Cloning Clyde i Braid.

Joe Danger 2: The Movie, Cloning Clyde i Braid za darmo w ramach Games with Gold

Zwiastun Braid

Ciężko powiedzieć z jakiej okazji, ale Microsoft zrobił posiadaczom tytułowych abonamentów niemałą niespodziankę — w końcu trzy dodatkowe gry za darmo w ramach Games with Gold to nie byle co. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów. Joe Danger 2: The Movie, Cloning Clyde i Braid można pobrać bezpłatnie z poniższych odnośników.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 50 zł dla wszystkich

Wszystkie wymienione tytuły ukazały się pierwotnie na Xboxie 360, a więc wystarczy dopisać je do swojego konta, a zostaną one z nami na zawsze — również po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate. Nie wiadomo, jak długo gry pozostawiają bezpłatne, dlatego warto odebrać je za pamięci, aby później nie żałować.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.