Variety Map Pack do Call of Duty 4 Modern Warfare za darmo w Xbox Store

Call of Duty 4 Modern Warfare

Dzisiaj w Xbox Store udostępniono za darmo Sacred 2 Fallen Angel. Tak się jednak składa, że na tym staroszkolnym RPG-u się nie skończyło, bo w sklepie Microsoftu można jeszcze odebrać bezpłatnie Variety Map Pack. To pakiet map do trybu wieloosobowego w kultowym Call of Duty 4 Modern Warfare.

Variety Map Pack za darmo w Xbox Store

Zwiastun Call of Duty 4 Modern Warfare

Jak już ustaliliśmy, Variety Map Pack to zestaw dodatkowych map do trybu multiplayer w Call of Duty 4 Modern Warfare. Pakiet umożliwia rozgrywkę na czterech nowych „planszach”: Creek, Broadcast, Chinatown i Killhouse. Zwykle trzeba za niego zapłacić, ale teraz można zgarnąć go całkowicie za darmo. W tym celu należy odwiedzić stronę dodatku w Xbox Store, zalogować się na swój profil i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem POBIERZ, zatwierdzając całą operację. Po wykonaniu tej czynności DLC zostanie dopisane do konta i będzie można z niego skorzystać w grze.

Przeczytaj też: Marauders zmierza do Xbox Game Pass

Pakiet jest kompatybilny z Call of Duty 4 Modern Warfare z 2007 roku, a nie remasterem, który ukazał się 9 lat później. Nie wiadomo, jak długo pakiet map pozostaje darmowy, dlatego warto go odebrać zawczasu. Jak to mówią: za darmo to i ocet słodki!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z