Marauders trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Marauders

Wczoraj do oferty Xbox Game Pass zawitały trzy nowe gry, a teraz poznaliśmy tytuł kolejnej produkcji zmierzającej do usługi Microsoftu. Mowa o Marauders, czyli dopiero co zapowiedzianym looter-shooterze od niezależnego studia Small Impact Games. Gra wygląda co najmniej ciekawie!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Marauders w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun Marauders

Marauders to pierwszoosobowa strzelanka, której akcja rozgrywa się w alternatywnej, dieselpunkowej rzeczywistości lat 90. Wcielimy się tu w postać kosmicznego pirata, a podczas zabawy będziemy eksplorować wrogie statki kosmiczne w poszukiwaniu cennych łupów, w tym arsenału z ubiegłego wieku. Rzecz jasna na swojej drodze napotkamy wielu przeciwników, którzy raczej nie dadzą się namówić do złożenia broni. Poza kampanią dla jednego gracza, twórcy przygotowali też tryb kooperacyjny dla maksymalnie 4 osób.

Przeczytaj też: Sacred 2 za darmo

Marauders zadebiutuje jeszcze w 2022 roku, ale dokładna data nie jest znana; wiemy za to, że w dniu swojej premiery gra pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass. Za pośrednictwem abonamentu Amerykanów uruchomimy ją jedynie na komputerach PC (w ramach programu Game Preview), bo na innych platformach po prostu nie będzie dostępna.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z