Call of Duty Black Ops 6 także na poprzedniej generacji konsol? Najnowszy przeciek na to wskazuje

Call of Duty Black Ops 6

Activision pełną parą ruszyło z odsłanianiem kart dotyczących tegorocznej odsłony Call of Duty. Nic dziwnego więc, że w sieci pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących Black Ops 6. Jeden z nich wskazuje na ciekawą informację wskazującą na platformy docelowe, na których ma ukazać się gra.

Call of Duty Black Ops 6 z wersją na PlayStation 4

Jak podaje znany insider o pseudonimie CharlieIntel, nadchodząca odsłona Call of Duty pojawi się także na PlayStation 4. Wzmianka o wersji na poprzednią generację została dostrzeżona na listach produktów sieci sklepów GameStop.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli powyższa informacja się potwierdzi, to będzie oznaczało, że Activision jeszcze nie ma zamiaru porzucać graczy bawiących się na minionej generacji sprzętowej. Ciekawostką jest również fakt, że lista GameStopu nie wspomina nic o wersji na Xboxa One, jednakże jeżeli grę dostanie PS4, to konsola Microsoftu również powinna.

Na oficjalną informację na temat tego czy Call of Duty Black Ops 6 faktycznie zadebiutuje na poprzedniej generacji konsol, trzeba jeszcze poczekać. Być może platformy docelowe dla gry zostaną podane w okolicach nadchodzącego Xbox Showcase.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.