Xbox Games Showcase 2024 oficjalnie zapowiedziane! Prezentacja nowych hitów oraz tajemniczy pokaz

Xbox Games Showcase 2024

Choć styczniowa prezentacja Developer Direct przedstawiła graczom kilka niezwykle interesujących produkcji, to najważniejszą prezentacją w roku dla sympatyków Zielonych jest pokaz Xbox Games Showcase. Na szczęście Microsoft nie kazał czekać zbyt długo swoim fanom i już dzisiaj oficjalnie zapowiedział datę swojego hitowego pokazu.

Xbox Games Showcase 2024 z oficjalną datą pokazu. Microsoft zaprasza również na tajemnicze wydarzenie

Już kilka tygodni temu growe media obiegła wieść o zapowiedzi Summer Game Fest, czyli jednej z najważniejszych imprez growych dla graczy, a na początku kwietnia pojawiła się informacja, że pokaz Ubisoft Forward 2024 odbędzie się ledwie kilka dni po wydarzeniu Geoffa Keighleyego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na szczęście fani nie byli zmuszeni czekać długo na reakcję Microsoftu. Właśnie dziś na social mediach firmy oraz na stronie Xbox Wire pojawiła się oficjalna zapowiedź pokazu Xbox Games Showcase 2024, który odbędzie 9 czerwca o godzinie 19:00 polskiego czasu. Wydarzenie będzie można obejrzeć na oficjalnych kanałach Xboxa w serwisach takich Twitch, YouTube czy Facebook.

Spodziewać się można, że na prezentacji pokazane zostaną gry od firm podległych Microsoftowi, czyli Activision Blizzard, Bethesda i Xbox Game Studios, a także produkcje od studiów zewnętrznych. Według przecieków faworytem do zaprezentowania na pokazie ma być szósta część serii Gears of War. Część osób wskazuje również na to, że podane zostaną konkretne daty premier Indiana Jones and The Great Circle oraz Avowed.

To jednak nie koniec niespodzianek, jakie zafundować ma dla graczy Xbox. Po oficjalnej części Xbox Games Showcase 2024 firma zaprasza również na specjalny, tajemniczy pokaz „ukochanej serii”, co może sugerować wcześniej już wspomniane Gears of War.

Fani Zielonych z pewnością już zacierają ręce na myśl o pokazie Xbox Games Showcase 2024, jednak muszą jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość, gdyż do wydarzenia pozostało nieco ponad miesiąc czasu. Dajcie znać, jakie gry Wy chcielibyście zobaczyć na prezentacji Microsoftu!

Źródło: Xbox

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.