Nawet kampania w Call of Duty Black Ops 6 będzie wymagać połączenia z internetem. Znamy też rozmiar gry

Podczas wczorajszego wydarzenia Xbox Games Showcase dowiedzieliśmy się całkiem sporo na temat nadchodzącego Call of Duty Black Ops 6. Najważniejszą informacją jest przede wszystkim ta, potwierdzająca, że gra zadebiutuje już w październiku 2024 roku. Teraz zaś otrzymaliśmy kolejne wieści na temat kampanii dla jednego gracza, ale raczej nie tego spodziewało się wielu graczy.

Call of Duty Black Ops 6 będzie wymagać naprawdę sporo miejsca na dysku

Wedle informacji, jakie od wczoraj pojawiły się w sieci, Call of Duty Black Ops 6 będzie wymagać od graczy aż 309,8 GB wolnego miejsca na dysku. Jest to ogromny rozmiar, na który — poza samą grą — złoży się jeszcze Warzone oraz wszystkie tryby wieloosobowe. Zdaje się więc, że osoby chętne do ogrania nowej pozycji od Activision będą musiały zrobić wielkie czyszczenie swoich dysków, albo po prostu kupić dodatkowy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Innym aspektem jest temat wymogu stałego połączenia z internetem i to nawet w sytuacji, gdy będziemy ogrywać kampanie dla jednego gracza. Nie jest to coś, co przyjmowane jest przez graczy szczególnie optymistycznie, jednak Activision zdążyło już nas przyzwyczaić do takich praktyk.

Call of Duty Black Ops 6
Call of Duty Black Ops 6

Na szczęście, aby poznać historię oferowaną przez Call of Duty Black Ops 6 przygotowaną przez deweloperów, nie trzeba będzie posiadać ani PS Plus ani Xbox Game Pass (oczywiście, jeśli zdecydujemy się na zakup pełnej wersji gry).

Na koniec przypominamy, że Call of Duty Black Ops 6 zadebiutuje 17 października 2024 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Gra od początku dostępna będzie w ramach Xbox Game Pass.

Źródło: Twitter/X: CODWarfareForum

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.