Planujesz ograć Call of Duty Black Ops 6 w Xbox Game Pass? Za 130 zł zgarniesz ulepszenie Edycji Skarbca

Call of Duty Black Ops 6 Xbox Game Pass

Wiemy już, że Call of Duty Black Ops 6 znajdzie się w Xbox Game Pass. Abonenci pieniądze zaoszczędzone na samej grze mogą przeznaczyć na jej ulepszenie do Edycji Skarbca. Ta jest już dostępna w Xbox Store.

Call of Duty Black Ops 6 – Edycja Skarbca

Zwiastun Call of Duty Black Ops 6

Wczoraj widzieliśmy pierwszy zwiastun właściwego Call of Duty Black Ops 6. Gra wzmocni ofertę Xbox Game Pass, więc subskrybenci abonamentu nie będą musieli jej kupować oddzielnie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

A to oznacza sporą oszczędność, bo gra kosztuje 349 zł. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na Edycję Skarbca, która zawiera:

  • 4 skórki Operatorów: Adler, Park, Brutus i Klaus
  • 5 arcydobrych broni
  • Czarna Komórka (1 Sezon): Karnet Bojowy, pominięcie 20 poziomów, 1100 pkt. CoD i nie tylko
  • Pakiet GobbleGum do trybu Zombie: 12 bardzo rzadkich GobbleGum

Całość tego pakietu wyceniono na 130 zł. Ulepszenie jest dostępne na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Przypomnijmy, że Call of Duty Black Ops 6 pojawi się jeszcze w tym roku. Premiera tytułu jest zaplanowana na 25 października.

Źródło: Xbox Store

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.