Call of Duty Black Ops 6 na pierwszym zwiastunie! Cenega zaprasza na oficjalny pokaz gry

Call of Duty Black Ops 6

Gracze nareszcie doczekali się oficjalnej zapowiedzi Call of Duty Black Ops 6. Na oficjalny pokaz gry przyjdzie nam jeszcze zaczekać. Niemniej dziś mogliśmy zapoznać się z jej pierwszym zwiastunem.

Call of Duty Black Ops 6 – zwiastun

Zwiastun Call of Duty Black Ops 6

Na początku mogliśmy się zapoznać z teaserem, a teraz przyszedł czas na zwiastun. Pierwszy trailer Call of Duty Black Ops 6 nie ujawnia rozgrywki, ale za to pozwala nam spojrzeć na klimat przygotowany za sprawą aktorskiego materiału.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przypomnijmy, że oficjalny pokaz gry nadejdzie podczas czerwcowego Xbox Games Showcase. Po głównym wydarzeniu Activision zaprosi nas na specjalny segment poświęcony właśnie Call of Duty Black Ops 6. Event zaczyna się już o 19:00 9 dnia miesiąca, więc warto o tym pamiętać!

Tymczasem Microsoft przygotował również miłą niespodziankę dla swoich abonentów. Warto bowiem wspomnieć, że Call of Duty Black Ops 6 trafi do Xbox Game Pass już w momencie premiery, co potwierdza wcześniejsze spekulacje na ten temat.

Na koniec dodajmy, że tym samym poznaliśmy też polskiego wydawcę produkcji. Tym będzie rzecz jasna Cenega.

Źródło: Informacja prasowa

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.