Wyciekł gameplay z Call of Duty Modern Warfare 2. Niestety w bardzo słabej jakości

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) logo

Call of Duty: Modern Warfare 2 to jedna z najgorętszych premier tego roku. Już w zeszłym miesiącu Infinity Ward rozpoczęło kampanię reklamową swojej nadchodzącej strzelanki, jednak według plotek jej pierwszy oficjalny pokaz odbędzie się dopiero w czerwcu. Natomiast dzisiaj do sieci wyciekł gameplay z Modern Warfare 2, ale niestety nagranie jest bardzo krótkie i słabej jakości. Z drugiej strony — zawsze to coś.

Pierwszy gameplay z Call of Duty Modern Warfare 2 nie powala jakością

The gameplay pic.twitter.com/QrQx2wpmz2

— Marcus (@Marcus20666733) May 18, 2022

The gameplay pic.twitter.com/QrQx2wpmz2

— Marcus (@Marcus20666733) May 18, 2022

Testy najnowszego CoD-a trwają w najlepsze — testerzy grają i poszukują błędów i niedoróbek, aby deweloperzy mogli je naprawić przed premierą. Tak się jednak składa, że dzisiaj jeden z testerów wrzucił do sieci krótki gameplay z Call of Duty Modern Warfare 2. Film nagrano w bardzo słabej jakości, ale pokazuje on przyjemną dla oka animację oglądania broni. Według dobrze znanego informatora Toma Hendersona, na wideo uwieczniono wersję gry z listopada lub grudnia zeszłego roku.

Przeczytaj też: Darmowy tydzień z Call of Duty Vanguard

Dokłada data premiery tegorocznego Modern Warfare 2 nie jest jeszcze znana, ale według plotek gra zadebiutuje nieco wcześniej niż poprzednie odsłony serii z uwagi na kiepską sprzedaż Vanguarda. Kolejne nieoficjalne doniesienia głoszą, że pełnoprawny „CoD” ukaże się razem z Warzone 2, czyli nową odsłoną szalenie popularnego battle royale’a. Czekacie za premierą MW2? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z